Přeprava a Dodání

DOPRAVA

Snažíme se odesílat objednávky do 24 hodin od jejich zadání. U objednávek nižších než 700 Kč je přepravní poplatek 100 Kč.

Vaše objednávka bude doručena na dodací adresu, kterou jste uvedli při nákupu. Společnost NejlepšíČeskéZnačky™ neodpovídá za objednávky odeslané na nesprávnou nebo nepřesnou dodací adresu zadanou během nákupu.

Je odpovědností kupujícího zkontrolovat správnost dodacích údajů po obdržení e-mailu s potvrzením objednávky a oznámit nám případné opravy na adrese support@bestbrandsczech.com .

Po odeslání objednávky vás budeme informovat e-mailem s číslem zásilky a odkazem na její sledování. Vždy si zkontrolujte složku Spam nebo Nevyžádaná pošta, zda se v ní nenachází naše e-mailové aktualizace. Pokud používáte Gmail, podívejte se na záložku Promotions.

Pokud jste do 72 hodin od odeslání objednávky neobdrželi e-mail s číslem pro sledování zásilky, napište nám na adresu support@bestbrandsczech.com, abychom to mohli zkontrolovat.

DORUČENÍ

Průměrné dodací lhůty jsou uvedeny níže.

Česko: 2 pracovní dny

Často se stává, že produkty dorazí dříve.

Pokud jste čekali déle, než jsou uvedené dodací lhůty, a přesto jste od nás svou objednávku neobdrželi, napište nám prosím na adresu support@bestbrandsczech.com a my se touto záležitostí budeme co nejdříve zabývat. Pomůžeme vám vyřešit jakýkoli problém.

***COVID-19 AKTUALIZACE:

Vzhledem k nedávné pandemii COVID-19 očekávejte prosím další zpoždění našich výše uvedených předpokládaných termínů.

Tyto časy jsou odhadovány v době, kdy podniky a kurýrní služby (např. místní pošta) fungují ve stabilizovaném režimu.

Nemáme kontrolu nad rychlostí, jakou pošta může přijmout, zpracovat a přepravit váš balíček, protože může mít zavedeny určité systémy pro zajištění bezpečnosti svých zaměstnanců.

V nepravděpodobném případě, že doručení vašeho balíku bude trvat déle, než je naše předpokládaná doba doručení uvedená výše, budete o tom informováni e-mailem.

VÍCE ZÁSILEK

V závislosti na počtu vámi objednaných položek můžeme být nuceni zaslat je v samostatných zásilkách, pokud se nám všechny nevejdou do jednoho balíku. Mohou dorazit v oddělených balíčcích v různých časech v rámci uvedené dodací lhůty.

Neznepokojujte se, pokud neobdržíte všechny položky najednou, a neváhejte nám napsat na adresu support@bestbrandsczech.com o další informace o sledování vaší objednávky (pokud jste tak neučinili).

ZÁKAZNICKÉ POVINNOSTI

Vezměte prosím na vědomí, že nesete odpovědnost za případná cla nebo dodatečné daně vybírané v důsledku dovozu do vaší země. Mezinárodní cla a daně nejsou zahrnuty ve vaší objednávce a v případě potřeby musí být uhrazeny před doručením.

Náklady na dovozní cla a daně spravuje celní úřad vaší země a nejsou určovány ani vybírány společností NejlepšíČeskéZnačky™ .

SLEDOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Svou objednávku můžete sledovat prostřednictvím odkazu pro sledování, který vám bude zaslán na e-mailovou adresu, kterou jste zadali během procesu nákupu.

Pokud máte potíže s nalezením informací o sledování na této stránce, můžete také použít níže uvedenou stránku pro sledování.

https://www.17track.net/en

Pokud máte i nadále problémy se sledováním své objednávky, napište nám prosím na adresu support@bestbrandsczech.com a my se vám budeme snažit poskytnout podrobnosti.

CHYBĚJÍCÍ ZÁSILKY

Za nesprávné zacházení, poškození nebo ztrátu zásilek nenese společnost NejlepšíČeskéZnačky™ odpovědnost .

Pokud sledovací číslo ukáže, že zásilka (zásilky) byla úspěšně doručena na dodací adresu uvedenou během procesu nákupu. Doporučujeme zákazníkům kontaktovat místní poštu a zjistit, kam bylo doručeno.

Za zboží, u něhož se ukáže, že bylo úspěšně doručeno, nebude vydána žádná náhrada ani vráceny peníze. Neneseme odpovědnost za nesprávné údaje o adrese ze strany zákazníků nebo za zmeškané pokusy o doručení ze strany kurýrů.

Vždy doporučujeme zkontrolovat svůj pozemek nebo sousedy, abyste se ujistili, že váš balíček nebyl chybně umístěn.

Pokud se domníváte, že byl váš balíček odcizen, můžete to nahlásit místnímu kurýrovi a místní policii.

ODMÍTNUTÉ BALÍČKY

Ačkoli dáváme přednost vyřízení vrácení zboží po jeho obdržení, pokud odmítnete doručení objednávky, vrátíme vám peníze až poté, co zboží dorazí do našeho skladu.

Od částky, která má být vrácena, budeme také muset vybrat nebo odečíst náklady na dopravu.

DODATEK

Při objednávce u společnosti NejlepšíČeskéZnačky™ , souhlasíte s tím, že počkáte na dodací lhůty uvedené v Zásadách pro vrácení peněz, v potvrzení objednávky a v e-mailu s potvrzením o odeslání.