Zásady Vracení Peněz

ZRUŠENÍ NEBO ZMĚNY

Pokud chcete zrušit nebo změnit objednávku, můžete tak učinit do 24 hodin.

Uvědomte si prosím, že po uplynutí 24 hodin od potvrzení platby nemůžeme vaši objednávku zrušit ani provést žádné změny, protože se snažíme zboží zpracovat a odeslat co nejrychleji.

Neneseme odpovědnost za nesprávnou adresu nebo jiné chybné informace poskytnuté zákazníky během procesu objednávky, které mají za následek ztrátu balíčku (balíčků) nebo zmeškání doručení kurýrem.

Zákazník je odpovědný za kontrolu informací uvedených na našich webových stránkách a uvedených na stránce s potvrzením objednávky.

Pokud jste si všimli nesprávných údajů, potřebujete provést změny nebo zrušit objednávku, neprodleně nám zašlete e-mail na adresu support@bestbrandsczech.com.

VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA ZBOŽÍ

Objednávku můžete vrátit do 14 dnů od jejího doručení na vaši adresu (podle informací o sledování) a požadovat vrácení peněz nebo výměnu zboží. Pokud od nákupu uplynulo 14 dní, nemůžeme vám bohužel nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.

Pokud došlo k chybě na naší straně (tj. špatné zboží, nekompletní kusy apod.) nebo výrobek dorazil poškozený, opravíme to bez dalších nákladů.

Z jakéhokoli jiného důvodu nám budete muset výrobek zaslat zpět a uhradit s tím spojené poštovné a manipulační poplatky, protože zásilky s dobírkou nemůžeme vyzvedávat. Zboží musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi, a musí být také v původním nebo podobném obalu. Pokud jsou vrácené produkty, které nám dorazí, poškrábané, chybí na nich ochranné fólie nebo jsou porušené pečetě, vyhrazujeme si právo odmítnout vrácení peněz.

Po kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vám zašleme oznamovací e-mail, zda bude provedeno vrácení peněz v plné výši nebo částečně.

Za všechny vrácené položky budeme také požadovat poplatek za doplnění zboží ve výši 214 Kč, který pokryje náklady na přebalení a obnovení zásob. Tato částka bude odečtena od vratné částky.

Následující položky nejsou přijímány k vrácení:

  • Produkty, které byly otevřeny (kosmetika)
  • Výrobky, které byly testovány/používány
  • Výrobky, které nemají neporušené etikety, mají porušené nebo smazané pečetě.
  • Výrobky zakoupené v jiných obchodech
  • Výrobky, ke kterým nejsou přiloženy doklady prokazující nákup (faktura nebo daňový doklad).
  • Výrobky s jakkoli poškozeným obalem

VRACENÍ PENĚZ

Vrácení peněz probíhá okamžitě poté, co od nás e-mailem obdržíte potvrzení o vrácení peněz nebo potvrzení o vrácení peněz. Pultová hodnota vráceného zboží bude vrácena bankovním převodem, a to pouze na účty patřící bankám v České republice.

DODATEK

V závislosti na okolnostech objednávky si společnost NejlepšíČeskéZnačky™ vyhrazuje právo poskytnout nebo rozhodnout, zda bude nutné vrátit peníze v plné výši, částečně nebo vyměnit zboží, protože každý scénář zákazníka je jiný a musí být posuzován individuálně.